. kolego sprzedawał do mlyna po 950 za tonę a tak prywatnie to nawet 1000 zł . mysle ze jak przyjdzie pora siania to jeszcze z 100 pujdzie do gory , wszystko zalezy ile tej przenicy rolnicy maj naprawde bo morze byc tak ze zasypia rynek przenica i opadni go tych 700 znow.