No teraz wychodzi mi jakieś 180-200 bel rocznie okrągłych. Średnia cena za bele to 12 zł czyli wychodzi 2160-2400zł. A kostką to nie wiej jak wychodzi. Może ktoś przybliżyć ile kostek wchodzi na 1 bele? A ile prasuje się hektar słomy i siana? I ile bierze się za takie prasowanie na usłudze? Na usługach to myślę że bym coś robił, bo ciotka moja zawsze w kostki robi to jakieś 5 ha usług napewno by było, a może i jeszcze by się ktoś znalazł. Tylko, że najgorzej bo bym t-25 sprzedał i tura bym nie miał więc ręcznie musiał bym obornik z kupy ładować, ale to jakoś może bym przeżył.